Personai, kas saņem algas aizdevumu pirmo reizi var rasties daudzi jautājumi, taču pati procedūra ir salīdzinoši vienkārša, ja persona iesniedz pieteikumu tiešsaistē. Tiešsaistes pieteikuma aizpildīšanas ilgst no divām līdz sešām minūtēm, atkarībā no tā, cik ātri Jūs lasat. Tiešsaistes aizdevēji pieprasa klientam aizpildīt tiešsaistes pieteikuma veidlapu. Pamatojoties uz pieteikuma veidlapā sniedzamo informāciju, kreditors nosaka, vai pretendents ir piemērots aizņēmuma saņemšanai vai nē. Lielākā daļa aizdevēju apkopo informāciju par potenciālajiem klientiem no četriem avotiem:

1. Pieteikumā sniegto informāciju, piemēram, ikmēneša algu un retāk izdevumus.

2. Informācija par klienta līdzšinējiem darījumiem ar aizdevēju.

3. Informācija par klienta darījumiem ar citiem uzņēmumu vai aizdevējiem, piemēram, vai klients ir pieteicies mini kredītiem vai ne.

4. Dati no nodokļu apmaksas datu bāzēm un parādnieku reģistriem.
Kā tiek nodrošināta interneta aizdevumu drošība?

Daži cilvēki, tomēr šaubāmies par privātumu un konfidencialitāti iesniegtu informāciju tiešsaistē. Tas ir tāpēc, ka ir negodīgi cilvēki, kas zog informāciju saviem savtīgiem mērķiem.

Lai novērstu jebkurš privātuma pārkāpums, tiešsaistes aizdevējiem ir instalēti visaptveroši un stingri drošības pasākumi. Šādi pasākumi ir iecerēti, lai saglabātu konfidencialitāti un integritāti tai informācijai, ko iesniedzis prasītājs. Viens no šiem drošības pasākumiem ir 128 bitu SSL šifrēšanas tehnoloģija SSL – Secure Socket Layer. SSL nodrošina to, ka datus tiek pārraidīti no viena datora uz otru nevar apskatīt publiski neviens cits.

Papildus drošības līdzeklis, protams, ir klienta konta lietotājvārds un parole. Tas nozīmē, ka neviens cits nevar izmantot un izmantot Jūsu kontu, pie nosacījuma, ka Jūs šīs ziņas citiem paši neizpaužat. No klientiem iegūtā informācija netiek nodota tālāk, izņemot gadījumus, kad tiesību aktos tām ir uzlikts pienākums šādi rīkoties. Tas ir, kad aizdevēji gatavo atskaites uzraugošajām iestādēm vai ir saņemts tiesībsargājošo iestāžu vai nodokļu administrācijas juridiski pamatots pieteikums. Aizdevēji arī uzstādīs elektroniskos drošības pasākumus, lai novērstu citu tiešsaistes uzņēmumu iespējas iegūt klientu kontaktinformāciju, un kavēt šos uzņēmumus no jums nosūtīt priekšlikumus un reklāmas par saviem produktiem un pakalpojumiem. Visbeidzot, kad cilvēks vairs neizmanto kredītu aizdevēja pakalpojumus, informācija par šo bijušo klientu paliks konfidenciāla.

Personai, kura vēlas saņemt kredītu internetā pirmo reizi nav jāraizējas par savu kredītvēsturi, jo aizdevējs pats veiks datu pārbaudi un noteiks, vai Jūs atbilstat aizņemšanās nosacījumiem. Galvenās prasības vairumam kreditoru ir šādas:

1. Ir jābūt 18 gadiem vai vecākam.

2. Ir jābūt darba vietai un regulāriem ienākumiem.

3. Ir noteikta minimālā alga (tās apmērs atkarīgs no aizdevuma summas).

4. Jābūt savam bankas konta.

Ja persona atbilst prasībām, kas minētas iepriekš, viņa, visticamāk atbildīs aizdevēja prasībām. Praksē tas nozīmē, ka klients parasti nevar aizņemties vairāk nekā atļauj viņa ienākumi. Tas ir aizdevēja veids, lai nodrošinātu, ka aizņēmējs ir spējīgs samaksāt aizdevumu.

Kad pieteikums ir apstiprināts, aizdevuma pārstāvis vajadzības gadījumā sazināsies ar klientu pa telefonu vai e-pastu. Klientu apkalpošanas personāla pārstāvis vai apstiprinās aizdevuma detaļas un atbildēs uz citiem jautājumiem, kurus aizņēmējs var būt. Naudas pārskaitījums parasti neaizņem vairāk kā vienu stundu, bet vienmēr ir iespējama aizkavēšanās.

Daži aizdevēji pieprasīs klientam iesniegt, izmantojot faksu vai e-pastu pielikumu dažus dokumenti (piemēram, izziņa no darba devēja vai internetbankas konta izrakstu par pēdējo pusgadu), lai klients var pierādīt savu nodarbinātību un maksātspēju. Bet aizdevējiem ir citas piemērotākas metodes, kā noskaidrot vajadzīgās ziņas. Vairumā gadījumu prasība pēc papildus dokumentiem netiks izvirzīta un visa klienta atbilstība tiks izvērtēta tiešsaistē.

Samaksa par aizdevumu parasti ir jāveic vienā maksājumā, ja izvēlēts īstermiņa naudas aizdevums. Šo maksājumu veido aizdevuma pamatsumma un procenti. Summa, ko iekasē par procentiem aizdevējam būs katram atšķirīga. Pirmajā reizē parasti ir pieejami vislabākie piedāvājumi, jo katrs uzņēmums vēlas iegūt sev jaunu klientu. Lai iegūtu plašāku informāciju vai atbildes uz saviem jautājumiem Airpay rosina sazinieties ar aizdevēja kredītspeciālistiem.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*